Hurtownia biżuterii srebrnej, jakieś namiary?

Hurtownia biżuterii srebrnej, jakieś namiary?

Dzień dobry. Czy hurtownie srebra mają jakiś minimalny limit, na który można złożyć zamówienie, gdy rozpoczynam dopiero przygodę z tą branżą? Np. 1000 czy 2000 złotych?

Gumis

Posty: 12

 
Hurtownia biżuterii srebrnej może zaproponować Wam naprawdę zróżnicowane ceny. Mogą być one uzależnione od tego, jak duże zamówienia składacie za ich pośrednictwem, a także od tego, jak długo współpracujecie. Jestem pewna, że nikt tutaj nie poda Wam namiarów na świetne hurtownie.

Taka branża…

Namo

Posty: 16

 
Wśród hurtowni srebra w mojej opinii na plus wyróżnia się http://www.falana.pl.

Atrakcyjne rabaty, dobre ceny, tania lub nawet darmowa wysyłka. Zero wad :)

Deltabox84

Posty: 24

 
Mam wrażenie, że hurtownia biżuterii srebrnej, w której kupuję mam zagwarantowane najniższe ceny. Z drugiej strony nieustannie szukam lepszej hurtowni, bo może okazać się, że na rynku pojawi się bardziej konkurencyjna propozycja.

Fimnerty6

Posty: 15

 
Wcześniej nie byłem przekonany do tego, co jest mi w stanie zaoferować hurtownia srebra online. Dopiero niedawno znajomy przedsiębiorca z innego miasta przekonał mnie, abym skorzystał z takiej oferty, a naprawdę nie pożałuję. To stało się faktem i naprawdę teraz zyskałem szansę nabywania srebra w naprawdę niskich cenach.

Jooozek

Posty: 19

 
Brałem pod spostrzeżenie realizowanie zakupów w internetowych hurtowniach srebra. Na razie nie jestem pewien czy będę w stanie wybrać faktycznie atrakcyjne z punktu widzenia klientów i klientek produkty, więc wstrzymałem się ze składaniem zamówienia.

Orolniki

Posty: 20

 
Mam wrażenie, iż hurt srebra wymaga faktycznie sporych inwestycji, jakich poczynienie przez osobę bez odpowiedniego kapitału jest rzecz jasna nierealne. Stałem także pod ścianą, gdy nie wiedziałem, które wzory biżuterii przypadną do gustu naszym potencjalnym klientom.

To zawsze faktycznie spora loteria :)

Demi45P

Posty: 14