Jak to jest z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa

Jak to jest z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa

Witam.

Powiedzcie mi proszę gdzie warto zainwestować, czy w system CRM dostępny na rynku czy jednakże wybrać autorski system, w przypadku zarządzania bazami produktów i powiązań rzędu 30 tys?

Kazdyy02

Posty: 24

 
My posiadamy program zaopatrzeniowy w systemie DOS, także wątpię aby to było dla Ciebie pomocne. W biurze jednak wybiera się systemy oparte o Windows.

DobraReklama

Posty: 26

 
Najlepsze są rozwiązania dedykowane, ale to są już koszty rzędu kilku dziesiątek lub nawet kilku dziesięciu tysięcy złotych. Nie wiem czy twój budżet może sobie na to pozwolić.

b.one

Posty: 16

 
Szybkość korzystania z bazy danych w CRM nie zależy od programu a on wydajności twojego komputera oraz od źródła bazy (serwer czy dysk w jednostce centralnej).

Tym się nie kieruj w wyborze CRM :-)

pmrm1

Posty: 21

 
Cześć, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na te pytanie. Obecnie jest tyle systemów, że każdy powinien dobrać coś do swoich indywidualnych potrzeb.

johny11

Posty: 20

 
Subiekt już od dobrych kilku lat jest głównym programem obsługi sprzedaży na system Windows.

Korzystałam i polecam

akukukuku

Posty: 24

 
Najszybciej jest się nauczyć obsługi Subiekta ze wszystkich systemów zarządzania sprzedażą jakie do tej pory poznałam.

Orolniki

Posty: 20

 
Po tych danych jakie dostarczyłeś bardzo trudno stwierdzić, który system będzie dla Ciebie odpowiedni. To naprawdę jest dość skomplikowany system i trzeba przy wyborze uwzględnić bardzo wiele zmiennych.

Abaddon616

Posty: 25

 
To, co Ci mogę polecić to nie firma a rodzaj działania.

Jeśli chcesz, aby system był stabilny to wybieraj już gotowe rozwiązania i jedynie te, które opierają się na danych zapisanych na dysku sieciowym a nie na serwerze - to się nigdy nie sprawdza.

mario72k

Posty: 24

 
Oby wyszło na Twoje. Ja nie korzystałam nigdy z innego programu niż Subiekt, więc nie mogę Ci doradzić.

Kasiulak23

Posty: 21