gabinet kosmetyczny kraków, jaka firma ?

gabinet kosmetyczny kraków, jaka firma ?

Chciałabym podreperować stan skóry na twarzy przy trądziku. Może polecacie jakiś konkretny zabieg i gabinet kosmetyczny w Krakowie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

alliknet5

Posty: 4

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę faktycznie wyśmienitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest konieczne mojej skórze, która faktycznie była w opłakanym stanie, natomiast pomogli :D To dobry gabinet, gdzie faktycznie zapewniają pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują stosowne rozwiązanie.

Posty: 12

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

ombre070

Posty: 18

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Waskijestem

Posty: 13

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Jacuś

Posty: 6

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

wiesław11

Posty: 17

 
Też słyszałam, że Muneca to profesjonalne miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niezwykle miła atmosfera, a jak konieczny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

wisełka88

Posty: 10

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

Akimer56

Posty: 25