regranulat HDPE, poszukuję!

regranulat HDPE, poszukuję!

Znacie jakieś strony producentów, którzy mają inne regranulaty w własnej ofercie? Zależy mi, aby produkt ten był w miare dobrej jakości.

Gucio

Posty: 5

 
Dokładnie, wszystko zależy od danej firmy. Regranulaty pp czasami mogą trafić się złej jakości, które nie będą nadawały się w przemyśle.

Tatusiekk

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o skup odpadów hdpe to jak najbardziej mogę wam polecić tę firmę https://www.aseosystem.pl/odbior_odpadow/strona/8-odpady-komunalne-hdpe. Mają bardzo dobrej jakości towar.

czarodziej

Posty: 5

 
Wiele firm teraz prowadzi skup odpadów z tworzyw sztucznych i ciężko jest znaleźć odpowiednią ofertę. Najlepiej jest na spokojnie zapoznaj się z ofertami kilka firm i podjąć decyzję. Wielokrotnie taki skup może zaproponować ciekawą współpracę indywidualnie.

Sis45

Posty: 16

 
Poszukaj w internecie, który skup odpadów pp ma najlepszą ofertę i wybierz ją. Warto też poczytać opinie na temat danego skupu.

Gruby_56

Posty: 11

 
Regranulat polietylenu LDPE można zakupić u wielu firm przez internet. Wiele jest takich firm, które mają naprawdę niezłe oferty.

Annna1

Posty: 28

 
Dobrej jakości regranulaty można bez problemu znaleźć w internecie. W dzisiejszych czasach bardzo dużo jest tego typu ofert.

Franusik3

Posty: 6