zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie, gdzie szukać?

zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie, gdzie szukać?

W przedszkolu chcemy mieć dla dzieciaków dodatkowe zajęcia z angielskiego. Teraz moje pytania czy jest ktoś to uczy języka angielskiego w przedszkolach w Krakowie i robi to naprawdę profesjonalnie?

masazzer4

Posty: 2

 
Język angielski to dziś podstawa, wobec tego trzeba będzie odnaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zagwarantować w ten sposób lepszą przyszłość.

Sklepik

Posty: 8

 
Osoby zainteresowane nauką angielskiego w żłobku w Krakowie znajdą lektorów na stronie https://happystudents.pl. To osoby niesłychanie dobrze do tego przygotowane.

Malinka Moja

Posty: 2

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek obecnie załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie posiadały. Wam też to polecam, bo można na tym niezwykle dużo zyskać.

Gruby_56

Posty: 2

 
Jeżeli chcemy wynająć lektorów angielskiego do przedszkola w Krakowie to trzeba stawiać na takich, którzy bardzo dobrze się na tym znają. To mają być osoby z odpowiednim podejściem.

Ananasek

Posty: 16

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, iż to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy dostać lepszej pracy.

WF2015

Posty: 6

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt mnóstwo chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, zatem poszukujemy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Noruhe

Posty: 2

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już obecnie.

Fanatyk

Posty: 5