Kielce - karnisze gdzie?!

Kielce - karnisze gdzie?!

Witam serdecznie. Zainteresowały mnie niedawno karnisze metalowe i obecnie zastanawiam się czy sprawdziłyby się w moim mieszkaniu. Są tu jacyś posiadacze?

Modniś

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy zastosowanie rolet kasetowych będzie najlepszym rozwiązaniem, lecz po podjęciu decyzji szybko doceniłem ich funkcjonalność oraz fakt, że nie ulegają bezproblemowo zabrudzeniom, dzięki czemu nie trzeba ich wielokrotnie czyścić.

Kazdyy02

Posty: 24

 
Witam serdecznie. Sam niedawno stosowałem szyny sufitowe, ponieważ odległość, jaka była pomiędzy oknem a sufitem była bardzo niewielka. W sumie nie miałem możliwości, aby wybrać inne rozwiązanie, ale z perspektywy czasu muszę przyznać, że nie żałuję. Czasami warto zaryzykować i pozytywnie się zaskoczyć niż tkwić w błędnych przekonaniach, że takie szyny to coś nie dla nas :-)

RuFiK

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy zastosowanie rolet kasetowych będzie najlepszym rozwiązaniem, ale po podjęciu decyzji szybko doceniłem ich funkcjonalność oraz fakt, iż nie ulegają łatwo zabrudzeniom, dzięki czemu nie trzeba ich często czyścić.

45@54

Posty: 27

 
Dzień dobry. Moja żona lubi powiesić dość uciążliwe zasłony, więc prędko doszedłem do wniosku, iż najniezwyklej zasadne w wypadku naszego mieszkania byłoby zamontowanie karniszy metalowych i uzyskałem jej pełną aprobatę.

Powiem szczerze, iż to rozwiązanie nie dość, iż ładnie wygląda to jest wytrzymałe i niezawodne przez lata.

johny11

Posty: 20

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, bowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie :)

CAUCHETWERE

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Nie mam wątpliwości, iż każdy producent karniszy będzie dobry pod warunkiem, iż do wykonania swoich produktów wykorzysta wysokiej jakości materiały. W mojej opinii pożądane byłoby zajrzeć do http://www.studio-dekor.pl, gdzie znajdziemy tylko najlepszych producentów.

mateo29

Posty: 10

 
Witam serdecznie. Sam niedawno stosowałem szyny sufitowe, albowiem odległość, która była między oknem a sufitem była niezmiernie niewielka. W sumie nie miałem szanse, aby wybrać inne rozwiązanie, ale z perspektywy czasu muszę przyznać, iż nie żałuję. Niekiedy pożądane byłoby zaryzykować i pozytywnie się zaskoczyć niż tkwić w błędnych przekonaniach, iż takie szyny to coś nie dla nas :-)

WF2015

Posty: 6